loader image

Kā pasūtīt?

Viss ir vienkārši!

Dodies uz sadaļu veikals, izvēlies sev tīkamo lietu un pievieno to grozam. Pēc pievienošanas spied “Veikt pasūtījumu” un seko atlikušajiem soļiem.

Svarīgi! Standarta pasūtījumus izsūtām divreiz nedēļā – trešdienās un sestdienās. Šajās dienās pasūtījumus pieņemam līdz plkst. 12:00. Pēc plkst. 12:00 veiktos pasūtījumus nosūtīsim tikai nākamajā izsūtīšanas reizē.

Ir pieejami vairāki piegādes veidi:

1. Vari ierasties pakaļ izvēlētajiem labumiem Rīgā, Raņķa dambja rajonā

Par šo veidu neiekasēsim papildus samaksu. Kā tas notiks? Pēc apmaksas veikšanas sazināsimies ar tevi pa norādīto telefona numuru vai e-pastu un vienosimies par tikšānās laiku un vietu, kad visiem būs ērti!

2. Ar Omniva pakomātu

Piegādes cena būs atkarīga no tevis izvēlēto produktu kopējā skaita un iepakojuma lieluma*. Pēc apmaksas veikšanas saņemsi sūtījumu izvēlētajā Omniva pakomātā un pēc tā piegādes uzreiz saņemsi sms paziņojumu.

*Šis piegādes veids nav pieejams Pandere Art oriģināldarbiem – lielākoties tie ir pārāk lieli, lai ietilptu pakomātā.

3. Privātā piegāde

Šo piegādes veidu piedāvājam tikai* Kristiānas Panderes oriģināldarbiem. Par darbu parūpēsimies, iesaiņosim un nogādāsim tavās rokās. Šo piegādes veidu piedāvājam tikai Jūrmalas, Rīgas un Mārupes robežās.

*Pie liela citu produktu pasūtījuma iespējams vienoties arī par šo piegādes veidu. Šajā gadījumā vēlams izvēlēties piegādes metodi “Saņemšu Rīgā, Raņķa dambja rajonā” un pievienot komentāru pasūtījuma formas logā “Pasūtījuma piezīmes” vai rakstot uz e-pastu: [email protected]
Pēc šīs informācijas saņemšānas aprēķināsim piegādes izmaksas un nosūtīsim papildus rēķinu uz pasūtījuma formā norādīto e-pastu.

 4. Piegāde uz ES valstīm

Šo piegādes veidu piedāvājam tiem, kuriem nav iespējas norādīt saņemšanas adresi Latvijā. Piegādes izmaksas un veids būs atkarīgs no konkrētās valsts. Iesakām pirms šī pasūtījuma veikšanas sazināties ar mums, rakstot uz [email protected], lai varam precizēt piegādes izmaksas un izrakstīt piegādes izmaksu rēķinu, papildus paša pasūtījuma rēķinam.

Ir pieejamas vairākas apmaksas iespējas:

1. Bankas pārskaitījums

Uz tevis norādīto e-pastu nosūtīsim pasūtījuma rēķinu. Rēķins būs jāapmaksā ar bankas pārskaitījumu, maksājuma mērķī norādot pasūtījuma numuru. Pasūtījuma izpilde tiks uzsākta tikai pēc rēķina apmaksas.

2. Maksājums ar karti (izmantojot Stripe Payments)

Tev nebūs nekur papildus jāreģistrējas, apmaksa tiks veikta uzreiz. Svarīgi atcerēties, ka izvēloties šo maksājuma metodi, pasūtītāja vārdam un uzvārdam jāsakrīt ar kredītkartes norādītajiem datiem. Rēķinā uzrādītā summa tiks automātiski pārskaitīta uz SIA “Gradum” bankas kontu. Pasūtījuma izpilde tiks uzsākta pēc apmaksas apstiprinājuma saņemšanas.

Vairāk par šo maksājumu risinājumu iespējams lasīt šeit:
https://stripe.com/en-lv