loader image

Sīkdatnes

Kas mēs esam?

Šī mājaslapa (turpmāk – Vietne) ir SIA “Gradum” īpašums: https://www.mintpapery.com/

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir neliela izmēra teksta datnes, ko Vietnes serveris pārsūta mājaslapas apmeklētāja pārlūkprogrammai (piemēram, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome utml.), lai tā to saglabātu lietotāja ierīces (piemēram, datora, planšetes vai mobilā tālruņa) iekšējā atmiņā. Sīkdatnes galvenais mērķis ir atpazīt ierīci, ar kuru apmeklētājs piekļūst tīmekļa vietnei, tādējādi nodrošinot tīmekļa vietnes saturu, kas īpaši pielāgots katram tīmekļa vietnes apmeklētājam, kā arī sniegt statistiku Vietnes īpašniekam, kas ļauj papildus uzlabot Vietnes darbību.

Mint papery izmantotās sīkdatnes

Mēs Vietnē izmantojam un varam izmantot šāda tipa pirmās personas sesijas un pastāvīgās sīkdatnes, šādiem mērķiem:

Darbības uzlabošanas sīkdatnes

Šīs sīkdatnes vāc informāciju par to, kā Jūs izmantojat interneta Vietni, piemēram, kuras lapas jūs visbiežāk apmeklējat un vai jūs saņemat kļūdu paziņojumus. Sīkdatnes nevāc jūsu identifikācijas datus; visa informācija ir anonīma. Tās tiek izmantotas vienīgi interneta vietnes darbības uzlabošanai.

Tehniskās sīkdatnes

(ROUTEID, JSESSIONID) – to mērķis ir nodrošināt tīmekļa vietnes darbību un funkcionalitāti, lai tīmekļa vietnes izvēlnes un funkcijas darbotos pareizi. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietnes darbība nav iespējama.

(__stripe_mid, __stripe_sid) – to mērķis ir nodrošināt maksājumu sistēmas funkcionalitāti.

Funkcionālās sīkdatnes

(_lscache_vary, redux_current_tab, redux_current_tab_get, redux_current_tab_moller_opt, tk_ai, woocommerce_cart_hash, woocommerce_items_in_cart, wordpress_logged_in_db1b04462953a9d1c3629af58346d12a, wordpress_test_cookie, wp-settings-1, wp-settings-time-1, wp_lang, wp_woocommerce_session_db1b04462953a9d1c3629af58346d12a) – to mērķis ir padarīt tīmekļa vietnes lietošanu ērtāku. Šīs sīkdatnes nav primāri nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionēšanai, bet padara tīmekļa vietnes lietošanu ērtāku un personalizētāku, kā arī nodrošina meklēšanas rīka darbību tīmekļa vietnē. Šajā tīmekļa vietnē izmanto vai var tikt izmantotas arī šādas trešo personu sesijas un pastāvīgās sīkdatnes:

 Analītiskās sīkdatnes

Mēs izmantojam Google Analytics rīku, lai statistikas vajadzībām iegūtu informāciju par tīmekļa vietnes unikālo apmeklējumu skaitu, katra tīmekļa vietnes apmeklētāja pavadīto laiku tīmekļa vietnē, noteiktu apskatītās tīmekļa vietnes sadaļas, u.tml. Vairāk informācijas par Google Analytics rīku un to izmantotajām sīkdatnēm ir pieejama šeit.

Mēs izmantojam Facebook Pixel rīku, lai precīzāk virzītu reklāmas Facebook un Instagram sociālajos tīklos. Vairāk informācijas par Facebook Pixel un to izmantotajām sīkdatnēm ir pieejama šeit.